Про компанію

ТОВ «ДЖИ БІ ДІ» /
LLC «GBD»
"Краще для кращих"

Компанія ТОВ «ДЖИ Бі Ді» / LLC «GBD» активно працює та розвивається у сфері будівництва та проектування комерційної та житлової нерухомості. Якісне виконання замовлень, професіоналізм співробітників і значний досвід у цій сфері дозволили організації зайняти стійке становище над ринком.

Наша компанія об'єднала менеджерів, інженерів високої кваліфікації. Завдяки комплексному підходу до виконання будівельних, монтажних, проектних робіт.

Наші фахівці вирішують технічні, інженерні, технологічні та естетичні завдання, при цьому враховують можливості використання нових технологій, матеріалів, найдрібніші нюанси, що дозволяє надалі компанії якісно, у термін з оптимальними техніко-економічними показниками звести об'єкт.

Наша перевага – це чітке бачення перспективи та комплексне виконання проектів: від задуму до завершення проекту та здачі його в експлуатацію.

Ми також спеціалізуємося на реалізації проектів з реконструкції, капітального ремонту та технічного переобладнання будівель та споруд з комплексною розробкою проектної документації.

Компанія ТОВ «ДЖИ Бі Ді» / LLC «GBD» готова надати як комплекс послуг, так і виступити підрядником з виконання окремих видів робіт та розділів проекту.

сервіс

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте максимум переваг:

  • надійного партнера
  • висококваліфікований персонал
  • Дотримання всіх договірних зобов'язань;
  • Реалізація проекту під ключ - від ідеї до здачі в експлуатацію;
 

Наші
досягнення

0
завершених проектів
0
Років в індустрії
0
0